Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Народні депутати «Слуги Народу» сприяли модернізації відділення лікарні на Харківщині

  • 215
Народні депутати «Слуги Народу» сприяли модернізації відділення лікарні на Харківщині

Народні депутати «Слуги Народу» залучили міжнародних донорів і разом з представниками місцевої влади допомогли модернізувати відділення для Валківської центральної районної лікарні, яке роками буде рятувати життя українців та заробляти кошти для власного розвитку.

Про це розповіла народна депутатка «Слуги Народу» Юлія Гришина, яка разом з колегами Володимиром Вороновим та Олексієм Красовим відвідала медичний заклад.

«Завершуємо першу частину великого проєкту «Мільйон євро від Швейцарії» — з модернізації медичної інфраструктури на Харківщині. Унікальність цього досвіду — у спільній роботі народних депутатів, що залучили міжнародних донорів, місцевої влади та самого медичного закладу. Результат — сучасне відділення для Валківської центральної районної лікарні», – написала вона.

Разом із головою ОВА Олегом Синєгубовим депутати відвідали цю лікарню, яка отримала новітню ангіографічну систему найвищого рівня вартістю 30 млн грн. Вона дозволяє лікувати інсульти та серцево-судинні захворювання з мінімальними наслідками для здоровʼя пацієнтів.

«Впродовж 2023 року в стаціонарі медзакладу пролікувалися понад 6 тисяч пацієнтів, з них близько 400 – з гострим інсультом. Завдяки новітньому обладнанню вартістю понад 30 млн грн допомогу пацієнтам із судинними захворюваннями надаватимуть на якісно вищому рівні», – сказав Олег Синєгубов.

«Завдяки ініціативі Артема Рябченка, кошти на неї передав від швейцарських партнерів наш з Олексій Красов та Володимир Воронов благодійний фонд Emerland. Лікарня ж розпочала ремонт відділення, щоб встановити це обладнання. Так, завдяки тристоронньому фінансуванню від міжнародних партнерів, місцевої влади і самої лікарні — на Харківщині зʼявилося унікальне і таке потрібне медичне відділення», – повідомила Юлія Гришина.

Населення Валківської громади за час воєнного стану збільшилося вдвічі. Тут багато внутрішньо переміщених осіб, серед яких чимало людей поважного віку. Тому попит на таке обладнання дуже великий, наголошує народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy