Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Народні депутати «Слуги Народу» разом з Мінстратегпром співпрацюватимуть у відновленні укриттів для шкіл

  • 230
Народні депутати «Слуги Народу» разом з Мінстратегпром співпрацюватимуть у відновленні укриттів для шкіл

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості разом з Благодійною організацією «Благодійний фонд Андрія Богданця «Допоможемо разом» та народною депутаткою «Слуги Народу» Анною Пуртовою підписали Меморандум про взаєморозуміння з метою співпраці у приведенні об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту в належний стан.

За словами Андрія Богданця, мета Меморандуму – об’єднати зусилля заради безпеки дітей.

«Наш Фонд вже облаштував десятки комфортних шкільних укриттів, але разом ми зможемо масштабувати цю практику на інші об’єкти та регіони України. Мова не лише про створення нових укриттів, а й про обмін досвідом, комунікацію, надання рекомендацій, розробку стандартів безпеки та багато інших аспектів», – підкреслив він.

«Не потрібно чекати гроші на укриття з бюджету, який має йти на оборону чи озброєння. Дуже важливо до цієї справи залучати додаткові кошти. Тому добре, коли народні депутати або міністерства находять міжнародні фонди, находять можливості не навантажувати бюджет, а робити укриття самостійно. І таким чином економити бюджетні кошти, які мають іти на озброєння», – додала народна депутатка Анна Пуртова.

Наразі фонд Андрія Богданця організував ремонтні роботи та облаштування 6 укриттів у навчальних закладах Києва. По Україні таких об’єктів – 32: Київська, Житомирська, Тернопільська, Запорізька, Хмельницька, Миколаївська, Харківська, Львівська, Дніпропетровська (м. Кривий Ріг), Чернігівська області. Інвестором благодійного проєкту виступила міжнародна компанія Freedom Holding Corp.

«Вдячний благодійному фонду «Допоможемо разом», вдячний депутатам Андрію Богданцю за те, що вже 32 школи готові. Це хороший приклад насправді того, як коштом благодійних фондів, місцевих фондів, місцевої влади, субвенцій з центрального бюджету ми робимо більше укриттів залізними», – зазначив Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy