Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Народні депутати «Слуги Народу» передали захисникам шість мобільних шпиталів

  • 524
Народні депутати «Слуги Народу» передали захисникам шість мобільних шпиталів

Народні депутати «Слуги Народу» Михайло Радуцький та Артем Дубнов передали українським захисникам шість мобільних шпиталів.

Так, два мобільних шпиталі передано Службі безпеки України, три – Державній прикордонній службі, один – військовій адміністрації одного міста.

Як зазначив голова комітету з питань здоров‘я нації Михайло Радуцький, наприкінці березня в Україні завдяки допомозі Нідерландів був розгорнутий перший мобільний шпиталь на 50 місць. Він має сучасне обладнання для операцій, а також власну лабораторію.

Наразі від Нідерландів та інших донорів отримано ще п’ять шпиталів: на 20 ліжко-місць кожен. Шпиталі забезпечені всім необхідним для лікування воїнів, зокрема запасами медикаментів та розхідних матеріалів на 2,5 тис. пацієнтів.

«Дякую Артему, який майже щодня продовжував вести перемовини про додаткову допомогу з міжнародними партнерами, та всім, хто сприяв у доставці шпиталів до України. Саме завдяки якісній медичній допомозі 80% наших поранених бійців повертається на службу до збройних сил», – наголосив Михайло Радуцький.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy