Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Намагаємося щодня допомагати переселенцям – Олександр Корнієнко

  • 9580
Намагаємося щодня допомагати переселенцям – Олександр Корнієнко

Голова політичної партії «Слуга Народу» заявив, що влада робить все, щоб полегшити життя мешканців східних регіонів. Про це він розказав на обговоренні перспектив розвитку Луганщини під час святкування 83-ї річниці створення Луганської області.

«Важливо не забувати, що це свято треба відзначити у столиці Луганської області. Ми розуміємо, що найважливіша частина – повернення миру, повернення наших територій, можливість далі працювати та повертати славу Луганській області», – відзначив Корнієнко.

За його словами, не дивлячись на жахливі для багатьох мешканців цих регіонів часи, у них народилося і багато нового бізнесу, нових проєктів. І влада намагається їх підтримати.

«Можна побачити, скільки ми для цього робимо. Але я як представник влади визнаю – немає максимуму, який можна досягнути у цій сфері. Завжди є чим ще допомогти, завжди є якісь незручності для людей з Луганської та Донецької областей, пов’язані з їхнім теперішнім життям. Ми ці незручності намагаємося виправляти день за днем», – сказав Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy