Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Нам вдається робити Україну привабливою для інвесторів попри коронакризу – Давид Арахамія

  • 10717
Нам вдається робити Україну привабливою для інвесторів попри коронакризу – Давид Арахамія

Позитивна оцінка бізнес-лідерами економічних та політичних тенденцій в Україні демонструють, що наша держава рухається у правильному напрямку. Про це заявив голова фракції «Слуга Народу» та член Національної інвестиційної ради Давид Арахамія, коментуючи опубліковане експертне дослідження від Європейської Бізнес Асоціації.

Згідно з ним інтегральний показник Індексу інвестиційної привабливості у першій половині 2021р. зріс (2,84 бала з 5-ти) порівняно з минулим періодом. У другій половині 2020-го він становив лише 2,4 бала.

«Важливі у цьому дослідженні не сухі цифри – вони для звичайних людей. Важливі позитивні тенденції, які бізнес-лідери підкреслюють і які дають цілісне розуміння, що наша держава рухається у правильному напрямку. Це і стабілізація ситуації з COVID-19, і стабільний валютний курс, і низька облікова ставка, а також діджиталізація держпослуг, запуск ринку землі та початок зміни суспільного договору з олігархами, підтримка значних інвестиційних проєктів», – сказав він.

Як зазначив Давид Арахамія, ці позитивні тенденції є результатом політичної волі та кропіткої синхронної роботи парламенту, Президента та уряду.

«На початку світової пандемії багато критиків наганяли страх, прогнозуючи Україні крах через економічну коронакризу на тлі війни. Але ми своєю роботою довели: ми не лише вистояли, а й робимо нашу державу кращою та привабливішою для інвесторів» – наголосив він.

Давид Арахамія прогнозує подальше зростання інвестиційної привабливості після того, як у великі державні та неефективні підприємства прийдуть приватні інвестиції в межах програми «Великої приватизації». Також цьому сприятиме і ухвалення парламентом законопроєктів щодо малої приватизації.

Нагадаємо, що за ініціативи народних депутатів від «Слуги Народу» 30 березня 2021 року парламент розблокував велику приватизацію.

Монобільшість разом із Фондом держмайна розробила законопроєкти №№4575, 4572, 4573 та 4574, що сприяють малій приватизації. Їхнє ухвалення очікується на 6-й сесії парламенту.

За попередніми підрахунками, цього року від великої приватизації держбюджет отримає 9 млрд грн.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy