Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Нам потрібна якісна мобілізація та підготовка – Дмитро Киришун

  • 136
Нам потрібна якісна мобілізація та підготовка – Дмитро Киришун

Ухвалений парламентом законопроєкт №10449 дозволить провести якісну мобілізацію та підготовку військовозобов’язаних. У цьому переконаний депутат Білоцерківської міської ради від «Слуги Народу», старший лейтенант, офіцер групи по роботі з добровольчими формуваннями 114-ї бригади ТрО Київської області Дмитро Киришун.

«Наразі бойові підрозділи ЗСУ укомплектовані на 60-70%, деякі захисники знаходяться на передових позиціях ще з часів АТО. Тому вкрай необхідно провести якісну мобілізацію та підготовку мобілізованих для ротації бійців та доукомлектування військових частин», – сказав Киришун.

Він додав, що законопроєкт про мобілізацію вже давно був вкрай необхідний. Тож ухвалений парламентом документ удосконалить на рівні закону процедуру проведення мобілізації, військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Також законопроєкт гарантує соціальний захист військовослужбовців.

Крім того, за словами Киришуна, ухвалений парламентом законопроєкт регламентує питання проходження військової служби. Це дозволить покращити якість підбору особового складу під час доукомплектування бойових підрозділів.

«Але найголовніше – кожен військовозобов’язаний має зрозуміти, що захист України – справді священний обов’язок. Треба взяти до рук зброю і разом перемогти підступного ворога», – підсумував Киришун.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy