Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Надзвичайний стан запроваджено для забезпечення звичайного перебігу нашого життя – Марія Мезенцева

  • 5885
Надзвичайний стан запроваджено для забезпечення звичайного перебігу нашого життя – Марія Мезенцева

Запровадження надзвичайного стану – це адекватна і своєчасна реакція на ті події, які відбувалися протягом останніх кількох днів.

Про це сказала заступниця голови парламентського Комітету з питань інтеграції України з ЄС, керівниця Постійної делегації України в ПАРЄ Марія Мезенцева в кулуарах парламенту.

«Ми знаємо, що за юридичним визначенням надзвичайний стан – це спеціальний правовий режим, який використовується протягом 30 днів. Він вводиться для того, щоб окремі спеціальні служби, Міністерство внутрішніх справ і адміністрації на місцях мали повноваження швидко реагувати на потенційні загрози», – сказала Марія Мезенцева.

Також народна депутатка заспокоїла українців, зауваживши, що запровадження надзвичайного стану особливо не вплине на пересування громадян.

«Це не обмеження пересування між областями й не означає, що має бути якась комендантська година чи не можна буде виходити на вулиці. Тобто запровадження надзвичайного стану здійснено задля забезпечення звичайного перебігу нашого життя», – підкреслила Марія Мезенцева.

Також керівниця Постійної делегації України в ПАРЄ запевнила, що український парламент продовжує працювати синхронно зі своїми міжнародними колегами й усі необхідні законопроєкти будуть ухвалені своєчасно.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy