Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Надприбуток від видобутку газу треба спрямувати на потреби військових, вчителів і компенсацію тарифів – Данило Гетманцев

  • 8334
Надприбуток від видобутку газу треба спрямувати на потреби військових, вчителів і компенсацію тарифів – Данило Гетманцев

Цього тижня парламент має розглянути законопроєкти № 7038 та № 7012, котрі пропонують перерозподіляти наддохід від видобутку газу на потреби військових, вчителів, а також компенсацію вартості замороження тарифів для населення.

Про це під час брифінгу у Верховній Раді повідомив голова податкового комітету, народний депутат від «Слуги Народу» Данило Гетманцев.

«Оподатковуватиметься саме надприбуток. Тобто різниця між прибутком, що забезпечує нормальну рентабельність усіх газовидобувних компаній, і надприбутком, які зазначені компанії отримують у зв’язку з безпрецедентно високою ціною на газ у Європі», – пояснив він.

Данило Гетманцев додав, що подібна практика застосовується в деяких країнах Європи. До того ж, у січні цього року понад сотня найбагатших людей США, Канади та ЄС виступили із пропозицією до своїх урядів збільшити оподаткування наддоходів найбагатших людей, зважаючи на коронакризу та складну ситуацію.

«Переконаний, що пропозицію нашої команди та уряду про запровадження податку на наддоходи, котра стосується кількох десятків найбагатших сімей в Україні, які володіють відповідними добувними компаніями, буде підтримана. Передусім зазначеними сім’ями, власниками, інвесторами, а також нашими політичними опонентами у ВР. Адже дійсний вияв патріотизму – це патріотизм не на словах, а в справах, зокрема сплатою податків. Переконаний, що ми не зустрінемося з уже звичною для українського парламенту риторикою щодо «вбивства бізнесу», зупинення видобутку газу та іншими міфами, які не мають нічого спільного з цим правильним і справедливим рішенням», – зазначив Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy