Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Надходження до бюджету зросли. У чому причина?

  • 7545
Надходження до бюджету зросли. У чому причина?

У січні надходження до бюджету зросли у 1,5 раза порівняно з минулим роком, а ПДВ – у 2,4 раза більше. Все це завдяки ухваленню владою важливих законів.

Так, у січні 2021 року надходження до бюджету збільшилися на 3,4 млрд грн, а порівняно з минулим роком – на 10,9 млрд грн, тобто аж у 1,5 раза. Надходження від ПДВ – на 2,9 млрд грн, або +21,7%, а порівняно з минулим роком – у 2,4 раза.

«Це відбулося завдяки ухваленню низки законів, зокрема закону про деофшоризацію №1210 або закону про фінансовий моніторинг. А також завдяки роботі команди Державної служби фінмоніторингу та Державної податкової служби. Нам вдалося побороти скрутки на ПДВ, схеми ділків, які стільки часу мали місце в нашій державі. Але завдяки нашій твердій позиції це стало можливим, це блискуча перемога», – пояснив голова податкового комітету, народний депутат від «Слуги Народу» Данило Гетманцев.

Як він зауважив, відрахування ПДВ стабільно збільшуються від початку роботи нової влади.

Окрім того, додав політик, водночас влада робить все, аби забезпечити захист прав платників податків і вберегти їх від зловживань з боку податкової служби. Для цього було розширено роботу електронної приймальні.

«Тобто ми запустили гарячу лінію, і в режимі онлайн працюємо над скаргами платників податків, щоб не було зловживань з боку податкової служби. Кожен платник податків має можливість поскаржитись, і ми миттєво на це відреагуємо», – запевнив Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy