Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

На Житомирщині за один день висадили мільйон дерев у межах президентського проєкту «Зелена країна»

  • 8844
На Житомирщині за один день висадили мільйон дерев у межах президентського проєкту «Зелена країна»

За підтримки голови Житомирської обласної партійної організації «Слуга Народу», народного депутата Арсенія Пушкаренка на Житомирщині у межах ініційованого Президентом всеукраїнського проєкту «Зелена країна» почалася акція «Створюємо ліси разом».

Депутати від фракції «Слуга Народу» разом з депутатами місцевих рад, головами громад, активістами та волонтерами долучилися до акції з озеленення країни у Житомирській області, висадивши за один день мільйон дерев у 20 лісництвах 66 громад області.

Зокрема в акції взяли участь народні депутати Арсеній Пушкаренко, Тетяна Грищенко, Артем Кунаєв, Тетяна Циба, Дмитро Костюк, Богдан Кицак, Сергій Кузьміних та Анатолій Остапенко.

«Команда «Слуги Народу» разом з лісівниками за один день висадила мільйон дерев на Житомирщині. Ця ініціатива Президента не про політику, а про майбутнє. Ліс, який ми щойно посадили, це ліс для наших дітей. Саме тому озеленення країни об’єднує всіх українців», – сказав Пушкаренко.

Він переконаний, що за три роки українські ліси поповняться мільярдом дерев, як це й передбачає ініціатива Президента.

Зокрема Арсеній Пушкаренко відзначив, що Житомирщина була лідером висадки дерев навесні, коли будо відновлено 5,8 тис. га лісів. Осіння кампанія передбачає відновлення лісу на території 2 тис. га. З них 1650 га вже засаджені деревами.

«Загалом в області за рік вирощено понад 35 млн саджанців, цього достатньо, щоб провести осінню кампанію висадки дерев та продовжити її навесні наступного року. За три роки ми плануємо висадити на Житомирщині понад 120 млн дерев, і я переконаний, що ми це зробимо», – сказав начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк.

За його словами, до акції з озеленення країни можуть долучитися всі охочі у будь-якому куточку країни.

«За кілька років ми матимемо зовсім інший ліс – такий, як у Європі. Ми будемо знати, що він доглянутий, інвентаризований, будемо розуміти, які території він займає та яким ресурсом ми володіємо», – підсумував нардеп Пушкаренко.

Нагадаємо, масштабне озеленення країни стартувало після указу Президента Володимира Зеленського та передбачає висадку 1 млрд дерев та створення понад 1 млн га лісів по всій державі до 2024 року.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy