Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

На Житомирщині відновлять спортивну та дорожню інфраструктуру

  • 8053
На Житомирщині відновлять спортивну та дорожню інфраструктуру

У межах програми «Велике будівництво» громади Житомирщини отримають нові та реконструйовані спорткомплекси й оновлену дорогу Малин – Кочерів.

Плани з оновлення спортивної та дорожньої інфраструктури обговорили члени політради Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» на виїзному засіданні у Радомишлі.

«Наше завдання – щоб кожна громада мала свою інфраструктуру: спортивну, медичну, освітню, дорожню. І сьогодні громади поступово це отримують. Раніше далеко не в кожному районному центрі були такі об’єкти, які зараз будуються у невеликих містах», – констатував голова Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу», народний депутат Арсеній Пушкаренко під час огляду реконструйованого в рамках програми «Велике будівництво» спорткомплексу «Динамо» у Радомишлі.

За його словами, цей комплекс відбудували з нуля, облаштувавши футбольне поле зі штучним покриттям та балкон.

«Такі об’єкти, як спорткомплекс «Динамо», стимулюють розвиток спорту. На жаль, всі ці 30 років спортивна інфраструктура майже не розвивалася, її фактично не було. Сьогодні ми повинні це змінювати. У дітей має бути можливість займатися спортом. Ми як влада робимо все, щоб таких комплексів і стадіонів стало більше. Зараз будуємо ще два стадіони – в Олевську та Овручі, реконструюємо басейн «Авангард» у Житомирі та басейн у Бердичеві», – зауважив депутат.

Окрему увагу приділяють й реконструкції доріг, важливих для сполучення громад області. Про це заявила голова політради Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу», народна депутатка Тетяна Грищенко.

«У межах програми «Велике будівництво» ми ініціюємо ремонт дороги державного значення Малин – Кочерів, яка з’єднує дві міжнародні траси та понад 20 населених пунктів. На цій дорозі зараз латка на латці, люди просять її відновити, тож ми разом з командою партії «Слуга Народу» забезпечимо це», – сказала вона.

Також Грищенко повідомила, що політрада вже підготувала звернення до міністра інфраструктури Олександра Кубракова про необхідність капітального ремонту дороги у наступному році за програмою «Велике будівництво».

За словами Арсенія Пушкаренка, найближчим часом почнуться проєктні роботи, які передбачають нове дорожнє покриття, дорожні знаки, розмітку та освітлення за європейськими стандартами.
Він наголосив, що дорога Малин – Кочерів єднає дві великі громади, і її ремонт – це великі можливості для їхнього розвитку.

«Навіть найвіддаленіші громади мають бути з’єднані нормальним транспортним сполученням. Ми сьогодні докладаємо зусиль, щоб уся Україна була зшита дорогами, щоб ці дороги були безпечні, комфортні. Плануємо за нашу каденцію оновити всю дорожню інфраструктуру області, всі ключові дороги», – заявив Пушкаренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy