Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

На Вінниччину релокували понад 30 підприємств

  • 559
На Вінниччину релокували понад 30 підприємств

На Вінниччині в межах програми релокації бізнесу сформували бази вільних виробничих приміщень та інших приміщень різної форми власності – понад 270 пропозицій. Про це розповів голова Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Аби допомогти підприємцям із переміщенням виробничих потужностей у Вінницьку область, створено робочу групу з питання релокації та супроводу таких суб’єктів господарювання.
За словами очільника області, 414 заявок уже опрацьовано.

Це ті підприємства, яким надано пропозиції щодо розміщення у Вінницькій області.

172 заявки ще в роботі (визначаються з локацією або на різних стадіях релокації – від транспортування до підключення мереж).

Та Сергій Борзов додав, що з 30 релокованих підприємств 16 уже працюють, 6 здійснюють монтаж обладнання на нових локаціях, 5 перевезли обладнання й товари на зберігання.

Окрім того, 12 підприємств перебувають на різних стадіях транспортування. Це підприємства з Києва, Дніпра, Харкова, Борисполя, Донецької та Луганської областей.

Сергій Борзов зазначив, що наразі вкрай важливо зберегти потужності підприємст та колективи, задля подальшої відбудови економіки вже сьогодні. Та на Вінниччині є всі для цього умови.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy