Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

На вакцинацію населення додатково виділять 6,5 млрд грн

  • 5374
На вакцинацію населення додатково виділять 6,5 млрд грн

Цього року на вакцинацію населення з Державного бюджету України додатково виділять 6,5 млрд грн.

Таке рішення сьогодні підтримав на своєму засіданні Комітет з питань бюджету. Депутати погодили перерозподіл деяких видатків держбюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2021 рік.

Перерозподіл був запропонований урядом на виконання рішення РНБО про Національний план вакцинопрофілактики COVID-19 у 2021 році, введеного в дію Указом Президента України від 03.04.2021 р.
Кошти на забезпечення людей вакцинами підуть з програми державних гарантій медичного обслуговування населення у II–IV кварталах 2021 року. Це, як наголошує МОЗ, – тимчасовий захід.

Бюджетний комітет у своєму рішенні рекомендував уряду вжити заходів щодо відновлення видатків за згаданою програмою та щомісяця інформувати комітет про них. Отже, питання перебуватиме на постійному контролі.

Зараз МОЗ спільно з провідними виробниками вакцини напрацьовує майбутню можливість контрактування 25 млн доз, необхідних для профілактичного щеплення 70% дорослого населення України. Сьогоднішнє рішення комітету надає для цього фінансовий ресурс.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy