Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

На Тернопільщині планують зведення будинків для внутрішньо переміщених українців

  • 687
На Тернопільщині планують зведення будинків для внутрішньо переміщених українців

На Тернопільщині планують збудувати житло для кількох тисяч сімей, які внаслідок збройної агресії росії покинули свої домівки. Про це говорили голова обласної організації партії «Слуга Народу» Володимир Гевко та голова Тернопільської ОВА Володимир Труш разом із представниками бізнесу, забудовниками, банкірами, речниками благодійних організацій.

Під час зустрічі йшлося про актуальні питання врегулювання організаційних, фінансових та будівельних процесів задля швидкої реалізації проєкту зведення будинків та забезпечення потреб українців.

«Тернопільщина, починаючи з 24 лютого, прийняла декілька десятків тисяч українців, які вимушено покинули свої будинки внаслідок масштабного російського вторгнення до України, при якому агресор нищівно обстрілює та руйнує ключові об’єкти інфраструктури, житлові квартали українських міст і сіл, забираючи в українців безпеку та домівки. Тож маємо знайти оперативно рішення для будівництва житла тим, хто його втратив», — наголосив Володимир Гевко.

https://sluga-narodu.com/ternopilska/news/na-ternopilshchyni-obhovoryly-proiekt-budivnytstva-budynkiv-dlia-vnutrishno-peremishchenykh-ukraintsiv/”

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy