Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

На розгляд парламенту винесуть законопроєкт про територіальну оборону

  • 5295
На розгляд парламенту винесуть законопроєкт про територіальну оборону

Концепція створення ефективної моделі територіальної оборони перебуває на фінальній стадії узгодження. Про це розповів член Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни».

«За всі роки війни з 2014 року не було ухвалено закон, який би чітко визначив завдання, організацію, управління, формування, соціально-правовий статус військовослужбовців і добровольців сил територіальної оборони. Після того як народні депутати парламенту IX скликання почали працювати, на базі Комітету з питань нацбезпеки, оборони і розвідки утворили робочу групу із напрацювання закону про територіальну оборону», – зазначив Веніславський.

За його словами, до робочої групи залучили представників усіх силових відомств та військових формувань України – СБУ, Нацполіції, Національної гвардії, Держприкордонслужби, ЗСУ, Держспецзв’язку. Водночас свою концепцію формування територіальної оборони розробляє РНБО за дорученням Президента.

«На моє переконання, це великий плюс для фінального концепту законопроєкту про територіальну оборону. Сьогодні ми перебуваємо на фінальній стадії узгодження системних речей між двома законопроєктами, і я переконаний, що найближчим часом знімемо всі суперечності», – вважає Веніславський.

Депутат прогнозує, що за цей закон проголосують всі проукраїнські фракції у парламенті.

«Сподіваюсь, що на цій сесії ухвалимо його за основу, а в ідеалі й в цілому. Ми отримаємо законодавче регулювання для ефективного формування та діяльності територіальної оборони, яка буде потужним психологічним стримуючим чинником для агресивних намірів будь-яких країн», – заявив Веніславський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy