Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

На пряму фінансову підтримку бізнесу держава спрямувала 7,9 млрд грн – Роксолана Підласа

  • 300
На пряму фінансову підтримку бізнесу держава спрямувала 7,9 млрд грн – Роксолана Підласа

Держава намагається зменшити фінансове навантаження на бізнес, щоб підтримати його у надскладний період повномасштабної війни. Про це повідомила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань бюджету Роксолана Підласа.

«Не зважаючи на складну ситуацію, 7,9 млрд грн спрямували з бюджету на пряму фінансову підтримку бізнесу з початку року. З них тільки у квітні 2,5 млрд грн. Переважна частина цих коштів, а саме 7,3 млрд грн, виділили в рамках Фонду розвитку підприємництва, зокрема на програму пільгового кредитування «5-7-9%». Це безповоротна допомога», – сказала Підласа.

Вона додала, що загалом у 2023 році Фонд видав бізнесу 8,5 тис. кредитів на загальну суму 30 млрд грн.

«Гроші отримали підприємці у сфері сільського господарства, торгівлі та промислові виробництва. Також за ініціативою уряду з травня цього року програмою «5-7-9» зможуть скористатися ТЕЦ і ТЕС для відновлення пошкодженого обладнання. Все це потрібно, щоб зменшити фінансове навантаження на бізнес, стимулювати підприємницьку діяльність та надати підтримку пріоритетним в умовах війни галузям економіки», – наголосила голова профільного комітету.

За її словами, з початку року в рамках проєкту «єРобота» вже спрямовано 413,7 млн грн грантів на створення або розвиток переробних підприємств, садівництва, ягідництва та виноградарства, тепличного господарства.

«З квітня гранти також можуть отримувати ветерани на започаткування або розвиток власного бізнесу. В цілому на пряму фінансову підтримку розвитку бізнесу у 2023 передбачається виділити щонайменше 22 млрд грн», – підсумувала Підласа.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy