Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

На Полтавщині відбувся круглий стіл з питань соцзахисту військових та їхніх сімей

  • 199
На Полтавщині відбувся круглий стіл з питань соцзахисту військових та їхніх сімей

У місті Гребінка Полтавської області відбувся ініційований партією «Слуга Народу» круглий стіл з актуальних питань соцзахисту громадян в умовах воєнного стану.

«Це вже друга зустріч з родинами військовослужбовців. Перша відбулася у Лохвиці. З родичами захисників та захисниць ми обговорили випадки, які стосуються юридичного та соціального супроводу. Наприклад, як діяти родині у випадку потрапляння в полон, зникнення безвісти або загибелі військовослужбовця. Також людей цікавить інформація про виплати та пільги для сімей військових», – сказав народний депутат, голова Полтавської обласної організації «Слуга Народу» Олексій Устенко.

З родинами військовослужбовців спілкувалися секретар обласної організації Валентина Різник, депутат Лохвицької міськради Григорій Шамрицький, Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини Владислав Носенко.

Також у роботі круглого столу взяли участь Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин в Полтавській області Микола Петряник, експертка з надання правової допомоги військовослужбовцям та членам їхніх сімей Наталія Шмарко, соціолог 5-го відділу Лубенського РТЦК та СП Валентина Плис.

«Наші захисники ціною власного життя виборюють свободу нашої країни. І наше завдання надати всю можливу підтримку їм та їхніми родинами. Якщо у вас виникнуть питання чи ви потребуєте допомоги, звертайтесь до офісів нашої партійної організації або до представників партії у громадах», – закликав Олексій Устенко.

Наразі Полтавщина є першим регіоном, де за ініціативи партії «Слуга Народу» відбуваються такі консультації. Надалі можливість надання такої допомоги в обласних партійних офісах розглянуть і в інших регіонах.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy