Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

На Одещині відкликали депутата сільської ради від «Слуги Народу»

  • 5378
На Одещині відкликали депутата сільської ради від «Слуги Народу»

Під час зборів Одеської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» одноголосно підтримано рішення про відкликання за народною ініціативою депутата Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області Юрія Думбрави.

Проведення зборів ініціював голова Одеської обласної організації партії Григорій Діденко. В них взяли участь представники партійних осередків обласного центру та районів Одещини, народні депутати від «Слуги Народу» Олексій Леонов та Степан Чернявський.

Підставою для відкликання депутата за народною ініціативою учасники зборів назвали його вихід із фракції місцевої організації партії «Слуга Народу», за виборчим списком якої його було обрано, та втрата комунікації з партією.

Вирішено повідомити про цей факт Одеську обласну територіальну виборчу комісію та ЦВК, а також спрямувати протокол зборів Одеської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Національній раді громад для попереднього розгляду та надання рекомендацій Політичній раді партії щодо відкликання Юрія Думбрави за народною ініціативою.

«Ми – політична партія, яка на практиці застосовує імперативний мандат. Саме запровадження механізму відкликання депутатів, які втратили довіру виборців – один із перших і найважливіших пунктів програми нашої партії. Тому коли виборців не влаштовує, як працюють наші депутати, я звертаюся до них: повідомляйте нам про проблеми, які виникли, і ми будемо приймати рішення. Зрозуміло, діючи чітко за законом», – наголосив голова Одеської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Григорій Діденко.

Також учасники зборів розглянули пропозицію про відкликання депутатів Ананьївської міської ради Подільського району Одеської області за втрату зв’язку з партією. Заслухавши інформацію щодо їхньої діяльності, учасники зборів вирішили запропонувати депутатам Ананьївської міської ради, в тому числі голові фракції Людмилі Рєзніковій, забезпечити дотримання вимог Закону «Про статус депутатів місцевих рад», Статуту політичної партії «Слуга Народу» та відновити зв’язок з Одеською обласною організацією партії. А також налагодити ефективну комунікацію з виборцями, забезпечити виступи на сесіях Ананьївської міської ради з питань, які мають ключове значення для партії «Слуга Народу», і звіти щодо виконання передвиборчої програми.

Про виконання цього рішення належить проінформувати Політраду обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

«Я впевнений, що обов’язком депутата є постійна ефективна комунікація з виборцями. Треба спільно з ними обговорювати досягнення та недоліки в роботі організації партії, плани та проєкти, що допоможуть вирішити важливі соціальні питання та покращити рівень життя виборців. Якщо ж депутат забуває про свої передвиборчі обіцянки, йому не цікава робота з людьми, їхні проблеми та досягнення, то такому депутату не місце серед нас, його обов’язково треба відкликати. А на його місце має пройти наступний за списком нашої партії», – зауважив Григорій Діденко.

Він також розповів, що в партійній організації і надалі дуже уважно оцінюватимуть діяльність та активність депутатів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy