Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

На Львівщині запрацює надсучасна система спостереження для охорони публічного порядку

  • 603
На Львівщині запрацює надсучасна система спостереження для охорони публічного порядку

Новітню систему надточного розпізнавання та аналізу «Vision» презентували очільник Львівської ОВА Максим Козицький, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Олександр Шляховський та СЕО Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський. Вона буде використовуватися для охорони публічного порядку, розкриття, профілактики злочинів та правопорушень у Львові та області.

«В умовах війни надважливо забезпечити надійну охорону області для впевненості громадян. Завдяки співпраці Львівської обласної військової адміністрації, Львівського ІТ-кластеру та поліції Львівщини на території області вже працюють приблизно 1400 камер відеоспостереження. Тепер ми спільно запровадимо систему «Vision», за допомогою якої всю інформація з цих камер аналізуватимуть на якісно іншому рівні безпеки», – наголосив голова Львівської ОВА та очільник «Слуги Народу» на Львівщині Максим Козицький.

Новітня система – це зовсім інший рівень охорони області, додав очільник поліції Львівщини Олександр Шляховський. 

«Ми зможемо працювати в режимі реального часу – автоматично ідентифікувати зловмисників, відстежувати їхній рух, а також документувати та, за потреби, доводити злочини», – зазначив він. ʼ

СЕО Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський зауважив, що нова система спостереження змінить принципи роботи поліції. Відтак, і люди почуватимуться безпечніше. 

«Vision» – система надточного розпізнавання людей та автомобілів, яка розширить функціонал централізованої системи відеоспостереження у Львівській області. Завдяки проєкту правоохоронці зможуть на якісно новому рівні аналізувати та розпізнавати підозрілих осіб та транспортні засоби, ідентифікувати їх та відстежувати переміщення за заданими параметрами.

https://www.facebook.com/100050581835456/posts/545645147131542/?d=n

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy