Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

На Львівщині будують житло для переселенців

  • 1000
На Львівщині будують житло для переселенців

У Львівській області протягом кількох місяців облаштують житло для понад 1500 вимушено переселених осіб із зон бойових дій.

Наразі у Львівській області є 156 об’єктів, які потребують мінімальних капіталовкладень, щоб бути придатними для довготривалого проживання.

Для облаштування цих об’єктів, знадобиться понад 1,8 млрд грн.

«Я затвердив нову обласну Програму реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області. Уже погодили фінансування перших 13 об’єктів на 47 млн грн з обласного бюджету. Протягом кількох місяців поселимо 1591 людину», – розповів голова ОВА та очільник «Слуги Народу» на Львівщині Максим Козицький.

Також варіантом для поселення ВПО є квартири та будинки, які вже збудовані та готові для проживання, або перебувають на завершальній стадії будівництва.
Окрім того, в області планують також будівництво нового житла для переселенців.

«Спільно з громадами області ми сформували єдину базу земельних ділянок, які можна використати під будівництво житлових будинків для ВПО. Йдеться про 92 ділянки загальною площею понад 582 гектари. Для нас у пріоритеті запуск будівництва житла на тих ділянках, де є усі необхідні комунікації та містобудівна документація. Також важливо, щоб ділянки були у містах та містечках з розвиненою сферою послуг, де є виробнича та соціальна інфраструктура», – зазначив Максим Козицький.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy