Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

На ліквідацію наслідків збройної агресії в бюджеті є вже майже 62 млрд грн – Роксолана Підласа

  • 325
На ліквідацію наслідків збройної агресії в бюджеті є вже майже 62 млрд грн – Роксолана Підласа

До Фонду ліквідації наслідків збройної агресії в складі Державного бюджету надійшло 61,7 млрд грн. Про це повідомила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань бюджету Роксолана Підласа.

«У 2023 році кошти Фонду ліквідації використають для надання грошової допомоги на ремонт пошкодженого житла за програмою єВідновлення, а також на відбудову критичної інфраструктури, на пілотні проєкти відновлення у п’яти областях, а також велику кількість об’єктів по всій країні, які були зруйновані або допоможуть подолати соціально-економічні наслідки війни», – зазначила Підласа.

Вона додала, що частину із загальної суми 61,7 млрд грн склав прибуток Нацбанку за 2022 рік у розмірі 50% – це 35,9 млрд грн. Ще 25,8 млрд грн надійшли від примусового вилучення коштів держави-агресора.

Голова профільного комітету нагадала, що Фонд ліквідації наслідків збройної агресії створили у 2023 році у складі спеціального фонду державного бюджету. Його першочерговим завданням є відновлення знищених чи пошкоджених об’єктів житлового призначення та будівництво чи ремонт об’єктів критичної інфраструктури.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy