Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

На гуманітарному комітеті ВР дійшло до звинувачень в антисемітизмі

  • 5370
На гуманітарному комітеті ВР дійшло до звинувачень в антисемітизмі

На засіданні Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики представники фракції «Європейська Солідарність» вдалися до звинувачень членів комітету від «Слуги Народу» в антисемітизмі через голосування за законопроєкт про виділення з бюджету додаткових коштів на створення Меморіального простору пам’яті жертв трагедій Бабиного Яру.

Про це розповів голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв.

«Ніхто не ставить під сумнів необхідність фінансування державного заповідника Бабин Яр, але виділення додаткових ресурсів на нього не було передбачено бюджетом України. Через це частина членів комітету, включно зі мною, спочатку утрималися від голосування за цей законопроєкт. Що й спровокувало абсурдні звинувачення в антисемітизмі з боку представників «Євросолідарності». Зрештою, після доповіді заступниці Міністра культури та інформаційної політики Лариси Петасюк комітет таки підтримав законопроєкт про виділення з бюджету додаткових коштів на створення Меморіального простору пам’яті жертв Бабиного Яру», – пояснив Потураєв.

Однак через звинувачення в антисемітизмі депутатка від «Слуги Народу» Єлизавета Богуцька відкликала свій голос за попередньо розглянуту комітетом постанову «Про додаткові заходи з ушанування пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру та Голокосту». Після повторного розгляду цієї постанови комітет вирішив відхилити її.

«Проєктом цієї постанови заперечується можливість взяти участь у створенні Меморіального комплексу Бабиного Яру тих євреїв, які походять з РФ. Як людині, родину якої ця трагедія не оминула, для мене болісно, що існує така суперечка між різними представниками єврейської громади. На комітеті я був змушений тимчасово відмовитися від головування та, зокрема, голосування за цю постанову. Через ці конфлікти та непорозуміння Україна не вшанувала належним чином 60-ті та 70-ті роковини трагедії жертв Бабиного Яру і Голокосту в Україні. А тепер ризикує не вшанувати належним чином ще й 80-ті роковини», – додав Микита Потураєв.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy