Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

На Донеччині відкриють центри підтримки «Я – Маріуполь»

  • 454
На Донеччині відкриють центри підтримки «Я – Маріуполь»

Маріупольська міська рада спільно з депутатами фракції «Слуга Народу» продовжують надавати всебічну підтримку вимушено переміщеним особам з Маріуполя та інших міст Донеччини.

Так, у містах, де зараз перебуває велика кількість маріупольців, які були вимушені покинути свої домівки, готують до відкриття центри підтримки «Я – Маріуполь».

Як розповіла секретар Маріупольської міської ради, представниця політичної партії «Слуга Народу» Ксенія Сухова, наразі визначено, з якими викликами стикаються мешканці в нових умовах життя.

Найпоширеніші з них – це відсутність грошей, базових речей, проблеми з пошуком житла, працевлаштуванням, гостра потреба у медикаментах, у психологічній та юридичній підтримці.

Так, у квітні муніципалітет запускає проєкт «Я – Маріуполь», який передбачає відкриття шести центрів. Співробітники надаватимуть консультативну, гуманітарну, медичну та психологічну допомогу.

Також передбачена робота з інклюзивними категоріями мешканців та адресна підтримка в залежності від потреб людини. Для дітей працюватиме дитяча кімната з арт-терапією.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy