Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

На 87-му окрузі виявили нові фальсифікації кандидата Шевченка

  • 6670
На 87-му окрузі виявили нові фальсифікації кандидата Шевченка

Перерахунок голосів із дільниці Чорний Потік (№260536) виявив невідповідність 116-ти голосів між кількістю бюлетенів та цифрою у протоколі за Олександра Шевченка.

«Зараз на ОВК під час перерахунку побачили те, що так сильно намагався приховати наш опонент! Перерахунок дає перші результати. Це черговий доказ того, що зауваження та акти про порушення наших спостерігачів не були безпідставними», – заявив кандидат у народні депутати від «Слуги Народу» Василь Вірастюк.

Зауважимо, фальсифікації з голосами виявили саме на тій виборчій дільниці, де в день виборів рух «Чесно» зазняв факт імовірного підкупу виборців. На відео видно, як люди виходять із дільниці та стають у чергу біля запаркованої автівки, звідки виборцям роздають по 500 грн.

Івано-Франківщина, с.Чорний Потік. Відео: Рух ЧЕСНО

Крім того, зранку ознаки фальсифікації з боку Шевченка виявили під час перерахунку голосів з виборчої дільниці №261030 у Микуличині. Бюлетенів за Шевченка нарахували лише 227, натомість у протоколі їх вказувалося на 100 більше.

Кандидат у народні депутати від «Слуги Народу» Василь Вірастюк закликав усі сторони процесу дати комісії завершити свою роботу без втручання та тиску.

«Треба чесно та неупереджено зробити перерахунок голосів, де це необхідно, та встановити нарешті результати виборів», – наголосив він.

За даними ЦВК, кандидат «Слуги Народу» Василь Вірастюк має 31,48%, а його найближчий опонент – 29,56%. Опрацьовано вже 91,45% дільничних протоколів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy