Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Микита Потураєв: Закон про медіа вирівнює права та обов'язки медіа в Україні

  • 5433
Микита Потураєв: Закон про медіа вирівнює права та обов'язки медіа в Україні

Закон про медіа вирівнює всі права та обов’язки медіа, які є в Україні, та усуває дисбаланс між ними. Про це заявив голова Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм».

«Через те, що законодавство було застарілим, у нас був дуже великий дисбаланс. Наприклад, лінійні медіа, представлені Олександром Богуцьким, чи онлайн-медіа, представлені Олександром Мартиненком, вони фактично дискриміновані щодо нових медіа, які з’являлися за останні 10 років. Це ненормально, це неприпустимо. Всі медіа мають бути однаково вільними, мати однакові права й однакову відповідальність», – сказав Микита Потураєв.

За його словами, найближчим часом закон про медіа буде внесений на розгляд Верховною Радою. У документ необхідно внести деякі поправки, проте принципових нововведень у ньому не передбачається.

«Філософія закону залишається незмінною, принципи, які в ньому закладені, залишаються незмінними. Ідеться про ще більш міцний захист українського простору від експансій з боку Росії», – додав Микита Потураєв.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy