Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Микита Потураєв: Санкції проти РФ потрібні сьогодні, бо завтра буде запізно

  • 5922
Микита Потураєв: Санкції проти РФ потрібні сьогодні, бо завтра буде запізно

Народні депутати мають виконувати обов’язок згідно з присягою і дати зрозуміти всім громадянам, що український парламент не відступить. З такими словами звернувся до парламентарів із трибуни ВР голова парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, народний депутат від «Слуги Народу» Микита Потураєв перед голосуванням за заяву ВР через визнання Росією незалежності так званих «ДНР» та «ЛНР».

Микита Потураєв зазначив, що Росія своїми діями вбиває світовий порядок, мир. Також вона вбиває і вбила більше 14 тис. наших цивільних громадян та військових. Також і власних громадян, відправляючи в Україну своїх військових.

«Вийшла новина, що Росія офіційно «вбила» Мінські угоди. Ну що ж, якщо Росія не хоче залишити камінь на камені від не світової, не європейської, а від власної безпеки – це їхній вибір. Він здається божевільним. Можливо, він таким і є. Але нам нема куди подітися від цього сусіда», – сказав він.

За таких умов, зазначив Микита Потураєв, українці мають зберігати спокій. Адже спокій у тилу – це запорука стійкості Збройних сил України.

«Звичайно, ми не можемо вимагати від Президента як Верховного Головнокомандувача, ні від Генерального штабу оприлюднити тут, у сесійні залі, або якось публічно плани оборони на радість ворогу. Але ми всі з вами знаємо, що зараз Збройними силами командують бойові офіцери. Що Президент Зеленський – рішуча людина, яка не відступить. Ми з вами знаємо, що всі необхідні накази або вже віддані, або відаються в ці хвилини», – заявив він.

Голова парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики наголосив, що зараз кожен має виконувати свій обов’язок.

«Нам потрібна підтримка всього світу. Президент Зеленський недарма казав, що санкції не дуже працюють, коли бомбардування вже почалися. Ясно, що нам потрібна не просто жорстка та рішуча підтримка України з боку наших союзників. Ми переконані, що дипломатичні зусилля, які зараз робить Президент Зеленський, які може зробити кожен із нас, бо ми входимо в багато груп дружби та делегації, теж спрацюють. Як і працюють зусилля наших дипломатів. Ми маємо казати зараз: санкції сьогодні, бо завтра буде запізно», – звернувся він до колег в парламенті.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy