Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Миколаївську обласну організацію «Слуги Народу» очолить Ганна Замазєєва

  • 4694
Миколаївську обласну організацію «Слуги Народу» очолить Ганна Замазєєва

Головою Миколаївської обласної організації партії «Слуга Народу» обрано очільницю Миколаївської обласної ради Ганну Замазєєву. Таке рішення було прийнято на зборах (конференції) Миколаївської обласної організації.

На цій посаді вона замінить голову фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді Давида Арахамію, який склав свої повноваження, тому що його обрали головою Політичної ради партії на XI з’їзді.

«Ганна Замазєєва зарекомендувала себе професійним та ефективним політиком. Вітаю її від щирого серця та бажаю великих звершень на політичному фронті», – прокоментував передачу повноважень Давид Арахамія.

Ганна Замазєєва народилася у Миколаєві. Має повну вищу освіту. Навчалася у Києво-Могилянській академії, має ступінь магістра за фахом «Політологія та державне управління» і «Фінанси та кредит». Вона 20 років працювала у фінансовій сфері, має 15 років досвіду роботи на керівних посадах. Брала участь у робочих групах в комітетах Верховної Ради щодо законопроєктів «Про споживче кредитування», «Про валюту і валютні операції», «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом» тощо. 9 грудня 2020 року була обрана головою Миколаївської обласної ради VIII скликання.

Нагадаємо, що на XI з’їзді партії «Слуга Народу» 13 березня було затверджено новий Статут партії, а також – створено нові керівні органи: Політичну раду та Національну раду громад.

До складу Нацради автоматично входять голови усіх обласних організацій партії, а також – Київської і Криворізької міських організацій та Кримської республіканської організації.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy