Проєкт підтримки Сил безпеки й оборони Детальніше >>
ALDE Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Веснянська школа відновлюється після російського обстрілу», – Олександр Пасічний

  • 78
«Веснянська школа відновлюється після російського обстрілу», – Олександр Пасічний

Голова обласної організації партії «Слуга Народу», народний депутат Олександр Пасічний та член Політради Ігор Кликов відвідали у Весняному школу, що зазнала пошкоджень через ворожий прильот. Тут був розбитий дах, вікна, з’явилися тріщини на стінах. 

«На запит голови громади Леоніда Мухарського та за моєї ініціативи були виділені кошти з державного та місцевого бюджетів на відновлення даху та заміни вікон. Ремонтні роботи в закладі тривають, і перші результати вже є! Був вражений від того, наскільки тут сучасні умови для навчання дітей, та особливо, що попри російське вторгнення кількість учнів не скорочується, а навпаки зростає», – розповів Олександр Пасічний. 


До повномасштабної агресії тут навчалися близько 160 дітей, зараз у цій школі здобувають знання понад 190 учнів. Кількість збільшилася і тому, що сюди вступають діти з областей, де тривають бойові дії. 

«Поспілкувався із керівницею школи Вірою Барабанчук. Наразі тут є проблема – відсутність укриття. Є цокольний поверх, але з вікнами, тому його необхідно перекрити, аби навчання дітей було більш безпечним. Працюємо далі для того, щоб наше наступне покоління навчалося в сучасних та безпечних умовах!» – запевнив голова обласної партійної організації.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy