Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Миколаїв потребує ресурсів на відновлення зруйнованої інфраструктури внаслідок війни» – Олександр Пасічний

  • 87
«Миколаїв потребує ресурсів на відновлення зруйнованої інфраструктури внаслідок війни» – Олександр Пасічний

Внаслідок ворожих обстрілів Миколаєва зруйнована значна частина будівель, тож для відновлення інфраструктури міста необхідна фінансова підтримка від держави. Про це розповів народний депутат від партії «Слуга Народу» Олександр Пасічний під час зустрічі з Миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем. Він пояснив, що фінансовою опорою для Миколаївщини має стати Фонд ліквідації наслідків збройної агресії.

«Внаслідок прийнятого, за мого співавторства, Закону, цей Фонд має можливість запрацювати вже цього року. На наступний рік, за цією програмою, заплановано видатки спеціального фонду держбюджету в розмірі 35.5 мільярдів гривень», – розповів Олександр Пасічний.

Він додав, що також органи місцевого самоврядування отримають дотацію на здійснення своїх повноважень на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною агресією російської федерації, у розмірі майже 24 мільярди гривень.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy