Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Миколаївська облрада закликає не підтримувати «бутафорські» референдуми

  • 534
Миколаївська облрада закликає не підтримувати «бутафорські» референдуми

Депутати Миколаївської обласної ради підтримали позицію Верховної Ради щодо геноциду в Україні та висловили категоричну позицію щодо невизнання будь-яких «бутафорських» референдумів на території держави.

Відповідні рішення ухвалили на першому з початку війни засіданні облради, розповіла голова обласної організації партії «Слуга Народу» та голова облради Ганна Замазєєва.

Зокрема, депутати висловили свою підтримку мешканцям тимчасово окупованих територій Миколаївської й Херсонської областей. Закликали їх продовжувати боротьбу і не брати участь у будь-яких псевдореферендумах.

Депутати також наголосили на неприпустимості проявів колабораціонізму з боку представників місцевого самоврядування.
«Можна знищити будівлю й стіни обласної ради, але неможливо знищити фундамент, на якому тримається дух місцевого самоврядування! Неможливо знищити любов до Батьківщини й наші цінності. Депутати Миколаївської обласної ради щоденно, кожен на своїй ділянці, працюють заради громади і роблять усе, щоб наблизити нашу спільну перемогу!», – зазначила Ганна Замазєєва.

Миколаївські депутати наголошують: Херсон – це Україна, Миколаїв – це Україна, і ще тисячі міст та сіл – це Україна, і жоден сфабрикований «референдум» не змінить цього факту.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy