Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» у Миколаївській міськраді просить ВР невідкладно ухвалити законопроєкти про економічний паспорт

  • 5336
«Слуга Народу» у Миколаївській міськраді просить ВР невідкладно ухвалити законопроєкти про економічний паспорт

Фракція «Слуга Народу» у Миколаївській міській раді звернулася до Верховної Ради із закликом невідкладно ухвалити в другому читанні та в цілому президентські законопроєкти №№ 6394, 6395, 6396 про впровадження економічного паспорта. Завдяки йому після досягнення повноліття кожнен українець, народжений після 2019 року, отримає близько 20 тис. дол або 600 тис. грн.

З відповідною ініціативою виступила Тетяна Домбровська, голова фракції та лідерка руху «Зе!Жінки» у Миколаєві.

«Наша країна багата на природні ресурси, але, на жаль, багато років надра України приносили прибутки тільки окремим громадянам, які з часом стали олігархами. Ці люди збагачувалися, у той час як мільйони сімей ледве зводили кінці з кінцями. Для справедливого розподілу природних багатств Президент України Володимир Зеленський ініціював запровадження економічного паспорта українця та створення Фонду майбутніх поколінь», – йдеться у зверненні депутатів.

Фонд відкриє іменні рахунки для кожного новонародженого громадянина України, а держава щороку буде перераховувати на них по 2 мінімальні зарплати.

Депутати від “Слуги Народу” висловили впевненість, що запровадження економічного паспорта створить кожному молодому українцю фінансову базу, яка допоможе більш упевнено входити в доросле життя.

«У підсумку діти та внуки отримають кошти на те, щоб оплатити своє навчання або придбати житло в Україні. Фактично вперше в нашій історії держава інвестуватиме “живі” гроші в майбутнє кожного громадянина. Приклади розвинених держав, де вже діють аналогічні програми, показали дієвість та ефективність такої політики», – наголошують у зверненні.

Нагадаємо, економічний паспорт українця – ініціатива Президента Володимира Зеленського. Після ухвалення відповідних законопроєктів кожен молодий громадянин, народжений з 1 січня 2019 року, на своє 18-річчя отримає від держави близько 600 тис. грн на персональний накопичувальний рахунок. Він відкриватиметься автоматично після отримання свідоцтва про народження. Інформація про новонародженого вноситься в реєстр, створюється рахунок у Фонді майбутніх поколінь, запускається накопичення коштів.

Відповіді про всі найпоширеніші питання про економічний паспорт українця за посиланням.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy