Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Микола Тищенко: Будівництво аеропорту на Закарпатті – це крок до ЄС

  • 5649
Микола Тищенко: Будівництво аеропорту на Закарпатті – це крок до ЄС

Будівництво аеропорту на Закарпатті стане поштовхом для розвитку туристичного напрямку, економіки регіону та України в цілому.

 «Вперше за часів незалежної України за дорученням Президента на новому місці ми розпочинаємо будівництво міжнародного сучасного аеропорту на Закарпатті. Це стратегічна перспектива розвитку регіону та України в цілому, це крок до ЄС. Також будівництво надасть нове дихання регіону, відновить його роботу, дасть розвиток туристичної галузі, а це закладено в національну стратегію України», – наголосив голова Закарпатської обласної парторганізації, народний депутат від «Слуги Народу» Микола Тищенко під час брифінгу в парламенті разом з головою держагентства інфраструктурних проєктів Кирилом Хом`яковим та народним депутатом від «Слуги Народу» Михайлом Лабою.

За його словами, проєкт буде реалізовуватися за допомогою депутатського корпусу, Державного агентства інфраструктурних проєктів та Міністерства інфраструктури.

Планується пасажиропотік у 1 млн пасажирів на рік. Окрім того, до проєкту будуть залучені інвестиції в розмірі 3-4 млрд грн.

«Кожна гривня, що вкладається в інфраструктурні проєкти повертається в потрійному розмірі», – додав він.

Зі свого боку голова Державного агентства інфраструктурних проєктів Кирило Хом`яков зауважив, що з такою командою роботою та підтримкою на всіх ланках ми зробимо проєкт швидше, ніж заплановано.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy