Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Микола Сольський розповів про головні земельні зміни наступного року

  • 5733
Микола Сольський розповів про головні земельні зміни наступного року

Приватні ліси, реформа постійного користування землями, можливість викупу державних і комунальних земель під багаторічні насадження – такі питання планує розглянути наступного року Комітет з питань аграрної та земельної політики.

Про це повідомив голова комітету Микола Сольський під час всеукраїнського форуму до Дня місцевого самоврядування «Актуальні питання розвитку громад».

«Наступного року ми розглянемо точкові питання. Зокрема буде передбачено можливість викупу державних земель при відповідних інвестиціях у садівництво чи багаторічні насадження. Але за умови, якщо це роблять діючі орендарі землі. Також буде реформа постійного користування земель державної власності, де постійні користувачі держпідприємства чи приватні підприємства. Крім того, ми займатимемось питаннями можливості існування приватних лісів і повноважень громад у цій сфері», – розповів він.

Водночас Микола Сольський пригадав важливі земельні рішення парламенту за останні роки. Насамперед відкриття ринку землі, місцевим громадам передано повноваження розпоряджатися землями на місцях, змінювати цільове призначення і отримувати джерела доходів на місцях. Ухвалено закон 5600, який дає можливість громадам отримувати кошти із земель сільськогосподарського призначення.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy