Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Микола Конопелько: Київ повинен мати потужну антикорупційну програму та поступово видалити корупцію з владних кабінетів

  • 5019
Микола Конопелько: Київ повинен мати потужну антикорупційну програму та поступово видалити корупцію з владних кабінетів

У Київраді розпочала роботу комісія з проведення оцінки корупційних ризиків. Серед її завдань – створення антикорупційної програми міста Києва, підготовка та надання звітів до НАЗК, постійний моніторинг, ідентифікація та оцінка корупційних ризиків у діяльності всіх суб‘єктів Київради, ії структурних підрозділів та виконавчого органу Київради – Київської міської державної адміністрації.

Про це повідомив депутат міської ради Києва від «Слуги Народу» Микола Конопелько.

«Я – член згаданої комісії, активно працював на її засіданні та вніс багато пропозицій і поправок, що були підтримані абсолютною більшістю членів комісії. Це були пропозиції та зміни як у розпорядження про створення комісії, так і в положення про комісію та робочий план оцінки корупційних ризиків.

Запропоновані мною зміни стосуються розширення повноважень членів комісії задля ефективнішої роботи, а головне – це запропоновані мною зміни у робочий план оцінки корупційних ризиків», – сказав він.

Микола Конопелько запропонував розширити перелік об’єктів оцінки корупційних ризиків і додати до нього діяльність міського голови та його заступника, президії та погоджувальної ради Київміськради, КМДА як виконавчого органу та комунальних підприємств міста. Бо вони чомусь не були в запропонованому управлінням комісії переліку, зауважив депутат. І додав, що це найважливіші суб‘єкти за повноваженнями та своєю роллю в місті Києві.

«Не можна оцінювати корупційні ризики тільки внутрішніх допоміжних структурних підрозділів, треба починати з головних суб‘єктів Київради! Місто Київ повинно мати потужну антикорупційну програму та поступово видалити корупцію як явище з владних кабінетів!», – наголосив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy