Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький звернувся до «Червоного хреста» з приводу недопущення в Україні спалаху інфекційних захворювань

  • 538
Михайло Радуцький звернувся до «Червоного хреста» з приводу недопущення в Україні спалаху інфекційних захворювань

Для недопущення епідеміологічної катастрофи у Маріуполі, Харкові, Херсоні, Чернігові, Сумах та інших містах Україна потребує реагентів для чищення, знезараження, дезактивації та дегазації води, дезінфікуючих засобів для особистого застосування та санітарної обробки приміщень, де тимчасово перебувають громадяни.

З проханням забезпечити Україну цими засобами до «Червоного Хреста» звернувся голова комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування від «Слуги Народу» Михайло Радуцький.

«Через варварські дії путінських фашистів у Маріуполі, Харкові, Херсоні, Чернігові, Сумах та інших містах ситуація наближається до гуманітарної катастрофи. Системи централізованого водопостачання зруйновані, мешканцям доводиться, переховуючись у підвалах та бомбосховищах, вживати непридатну до пиття воду. Це може призвести до швидкого розповсюдження інфекційних захворювань та до епідеміологічної катастрофи», – наголосив він у зверненні від імені всього Комітету.

Михайло Радуцький додав, що депутати будуть вдячні «Червоному Хресту» за консультацію з боку воєнних епідеміологів та інфекціоністів, які мають досвід роботи в зонах бойових дій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy