Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький закликав світових виробників ліків і медобладання припинити роботу в РФ

  • 744
Михайло Радуцький закликав світових виробників ліків і медобладання припинити роботу в РФ

Голова комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький звернувся до провідних світових виробників ліків та медичного обладнання із закликом припинити працювати у путінській Росії.

За його словами, чимало провідних фармацевтичних компаній, не бажаючи фінансувати війну, пішли з російського ринку. Але частина «медичних» підприємств залишились працювати на території агресора.

«Як голова Комітету ВР з питань здоров’я нації закликав провідних виробників ліків та медичного обладнання (Roche, Stada, Takeda, Teva, AstraZeneca, Basf, Bayer, Boehringer Ingelheim, Fresenius, Gedeon Richter, Henkel, Novo Nordisk, Johnson & Johnson) не бути співучасниками злочинів путіна. Продовжуючи свою діяльність в росії, вони фінансують військову агресію. Сплачені до російського бюджету кошти йдуть на ракети та бомби, якими вбивають українських дітей, медиків, знищуються пологові будинки, лікарні, дитячі садочки», – наголосив Михайло Радуцький.

Він зазначив, що вихід з російського ринку – це значні витрати. Проте йдеться не про регіональний конфлікт між Україною та Росією. А про війну Путіна з усім західним світом.

«У таких умовах фінансувати агресора, який порушив міжнародне право, напавши на нашу країну, – це злочин», – вважає очільник Комітету.

Також стало відомо, що французька міжнародна фармацевтична компанія Sanofi прийняла рішення вийти з ринку з усіма ліками, окрім life saving, і повність обмежити всю рекламу, інвестиції, промоцію та нові клінічні випробування.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy