Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький: За пів року війни медична галузь профінансована повноцінно

  • 407
Михайло Радуцький: За пів року війни медична галузь профінансована повноцінно

Одне з головних досягнень за пів року – повноцінне фінансування медичної галузі. За шість місяців повномасштабної війни медзаклади профінансовані більше ніж на 64 млрд грн.

Про це повідомив голова комітету з питань здоров’я нації, народний депутат від «Слуги Народу» Михайло Радуцький.

Він зауважив, що з 24 лютого зруйновано 127 об’єктів медичної інфраструктури, ще 800 – пошкоджено. Попри це, владі вдалося забезпечити стабільну роботу сфери охорони здоров’я.

«На цей рік Верховна Рада затвердила рекордний бюджет медицини. Це дало можливість збільшити практично всі тарифи на медичні послуги. За даними НСЗУ, за всі місяці війни програма медичних гарантій не зазнала скорочень, і всі заклади отримали виплати в повному обсязі: «екстренка» – понад 5 млрд грн, «первинка» – понад 10 млрд, спеціалізована меддопомога – понад 48 млрд грн», – сказав він.

Очільник профільного комітету додав, що від початку року медичні працівники почали отримувати підвищені зарплати на рівні, який визначив Президент Володимир Зеленський.

«Для цього НСЗУ запустила новий пакет щодо збереження кадрового потенціалу – дофінансування лікарень, які не можуть самостійно виплатити заробітну плату працівникам. За цим пакетом заклади отримали майже 400 млн грн. Також з вересня НСЗУ планує запустити новий пакет – психологічної допомоги на «первинці», – розповів Михайло Радуцький.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy