Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький: з 11 липня в Україні заборонено куріння у громадських місцях

  • 913
Михайло Радуцький: з 11 липня в Україні заборонено куріння у громадських місцях

Вже з понеділка, 11 липня, в Україні буде заборонено куріння у громадських місцях. Окрім звичайних цигарок, тепер під заборону підпадають електронні сигарети, пристрої для нагрівання, кальяни, трав’яні вироби.

Відповідні зміни передбачені в законі, котрий у грудні торік ухвалила Верховна Рада. Про це повідомив співавтор документа, голова комітету з питань здоров’я нації, народний депутат від «Слуги Народу» Михайло Радуцький.

«Зокрема, заборона стосується стосується і закладів громадського харчування, де вже не буде зон або приміщень для куріння. За порушення заборони для громадянина передбачений штраф 51-350 грн, для закладів – 3-15 тис. грн», – наголосив він.

За його словами, також запроваджується заборона на продаж тютюнових виробів, предметів, пов’язаних з їхнім вживанням, трав’яних виробів для куріння, електронних сигарет, заправних контейнерів, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їхнього згоряння особам, які не досягли 18 років.

Збільшуються штрафи за продаж неповнолітнім тютюнових виробів, електронних сигарет та рідин до них у розмірі 1020 грн, а в разі повторного порушення протягом року – 10 200 грн.

«Закон №1978, ухвалений Верховною Радою, наближає нас до європейського законодавства. Ми виконуємо вимоги Директиви 2014/40/ЄС та Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну. Відповідно закон – це ще один крок на шляху євроінтеграції», – зазначив Михайло Радуцький.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy