Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький: Українці продовжують отримувати допомогу за програмою «Доступні ліки»

  • 355
Михайло Радуцький: Українці продовжують отримувати допомогу за програмою «Доступні ліки»

З початку повномасштабного вторгнення росії українці продовжують безоплатно отримувати певні групи ліків. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

«З початку війни українці отримали безоплатно 2,2 млн лікарських засобів на майже 900 млн грн. Програма відшкодування державою коштів за ліки для певних груп населення продовжує працювати», – запевнив депутат.

Він нагадав, що за цією програмою можна отримати 401 лікарський засіб, зокрема проти серцево-судинних хвороб, діабету ІІ типу, для профілактики інсультів та інфарктів, лікування бронхіальної астми, розладів психіки та поведінки, епілепсії, нецукрового діабету та отримати інсуліни. Також уряд спростив процедуру їхнього отримання.

«Можна використовувати паперовий рецепт, адже через воєнні дії не всі медики мають доступ до електронної системи охорони здоров’я. Такий рецепт можна взяти у будь-якого сімейного лікаря, без укладання декларації», – пояснив Радуцький.

Також він повідомив, що у рамках робочої групи з питань охорони здоров’я Національної ради з відновлення України обговорюється можливість розширити програму «Доступні ліки» за рахунок препаратів, які можуть закупити або надати Україні міжнародні донори.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy