Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький: Україна у співпраці з партнерами продовжує забезпечувати стабільну роботу медзакладів

  • 47
Михайло Радуцький: Україна у співпраці з партнерами продовжує забезпечувати стабільну роботу медзакладів

Україна разом із міжнародними партнерами працює над тим, щоб в умовах постійних ворожих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури та аварійних вимкнень світла медичні заклади продовжували безперебійно працювати. На сьогодні є два шляхи оснащення закладів – альтернативними джерелами електроенергії, зокрема сонячними панелями, та генераторами.

Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

Як повідомив парламентар, в Україну доставили понад 5,8 тис. сонячних панелей від Єврокомісії, загальною потужністю близько 2 МВт.

«У межах спільного проєкту МОЗ, Міністерства енергетики та Єврокомісії в Україні сонячні панелі направлять до медичних закладів. Вони будуть розподілені між лікарнями та амбулаторіями Житомирської, Волинської, Хмельницької, Київської та Одеської областей. Наразі надійшов перший вантаж в межах проєкту», – розповів очільник медичного комітету.

Він уточнив, що додаткове обладнання, необхідне для встановлення та функціювання панелей, буде закуплено коштами Фонду підтримки енергетики України.

Михайло Радуцький нагадав: у Плані післявоєнного відновлення медичної інфраструктури до 2030 року передбачено, що відбудовані заклади мають бути енергоефективними.

«Кожна така сонячна система (панелі та накопичувач енергії) – це ще один крок до енергетичної незалежності та забезпечення безперебійної роботи закладу. Наразі сонячні панелі встановлені за кошти міжнародних партнерів та українського бізнесу у 50 медичних закладах. Якщо будуть реалізовані всі заплановані проєкти, то їхня кількість зросте до 100», – підсумував очільник медичного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy