Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький: США планує виділити Україні $118,5 млн для боротьби із розповсюдженням ВІЛ/СНІД

  • 277
Михайло Радуцький: США планує виділити Україні $118,5 млн для боротьби із розповсюдженням ВІЛ/СНІД

США планує виділити Україні $118,5 млн для боротьби із розповсюдженням ВІЛ/СНІД терміном на два роки за програмою PEPFAR.

Про це сказав голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

Він повідомив про те, що вчора у Варшаві пройшло спільне засідання PEPFAR, Глобального фонду та української делегації, на якому обговорювали операційний план допомоги Україні на 2023 рік та планування програм Глобального фонду на 2024-2026 роки протидії ВІЛ та туберкульозу в умовах війни росії проти України.

Доктор Джон Нкенґасонґ, глобальний координатор США з питань СНІДу, анонсував виділення загального фінансування Україні з боку PEPFAR.

Крім цього, Глобальний фонд також анонсував виділення 157 млн доларів допомоги на 2024-2026 роки, зауважив Михайло Радуцький.

«Хочу подякувати партнерам за збільшення обсягу підтримки України під час війни. Сьогодні ворог продовжує майже щоденно знищувати медичну інфраструктуру нашої країни. Значну частину бюджету Україна направляє на фінансування ЗСУ. В таких умовах без підтримки країн-партнерів та міжнародних організацій самостійно ми б не змогли забезпечити належний рівень профілактики та лікування пацієнтів із ВІЛ/СНІД», – підсумував голова комітету.

Представник «Слуги Народу» нагадав, що у 2022 році США через програму PEPFAR виділили втричі більше коштів, ніж у 2021 році, що дозволило забезпечити тестуванням, антиретровірусною терапією, програмами реабілітації, психологічною підтримкою українських пацієнтів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy