Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький розповів, у яких областях вже працюють мобільні аптеки

  • 118
Михайло Радуцький розповів, у яких областях вже працюють мобільні аптеки

У Харківській, Миколаївській, Черкаській та Чернігівській областях уже працюють сім мобільних аптек. У них не лише можна придбати ліки, але й отримати їх безоплатно або з певною доплатою за державною програмою «Доступні ліки».

Про це розповів народний депутат «Слуги Народу», голова медичного комітету Михайло Радуцький.

Він нагадав, що в січні на Харківщині запрацювала перша мобільна аптека. Такі мобільні пункти дозволяють забезпечувати необхідними ліками українців у прифронтових регіонах та в сільській місцевості.

«Забезпечення українців доступними та якісними ліками – один із пріоритетів роботи команди Президента. На даний час на деяких деокупованих прифронтових територіях не вистачає аптек для забезпечення потреб людей. Влітку минулого року Уряд вніс зміни до ліцензійних умов, дозволивши роботу мобільних аптечних пунктів», – зазначив політик.

У ліцензійних умовах прописані чіткі вимоги до створення мобільних аптек. Зокрема, автомобіль повинен містити на зовнішніх поверхнях напис «мобільний аптечний пункт», у транспортному засобі має бути касовий апарат, холодильне обладнання, контроль температури та вологості повітря.

«Продовжуємо розширювати проєкт завдяки аптечним мережам та партнерам, які долучаються до цієї ініціативи. Нагадаю, що наприкінці лютого стартував пілотний проєкт, який дозволить мешканцям Донеччині та окремих прикордонних районів Сумщини отримати ліки поштою, замовивши їх через контакт-центр «Укрпошти». Відповідна нормативно-правова база для проєкту була впроваджена законопроєктом нашого Комітету», – підсумував Михайло Радуцький.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy