Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький розповів про пріоритети парламенту в сфері охорони здоров’я

  • 102
Михайло Радуцький розповів про пріоритети парламенту в сфері охорони здоров’я

Оновлення профільного законодавства, реформа медико-соціальних експертних комісій та залучення допомоги міжнародних партнерів є одними з головних напрямків роботи парламенту у сфері охорони здоров’я.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

«Один із пріоритетів роботи комітету – це ухвалення нової редакції Основи законодавства України про охорону здоров’я. Цей документ комплексно не переглядався з 1992 року. З того часу розпочалася медична реформа, значну роль у медицині почали відігравати сучасні технології, як, наприклад, телемедицина. Наразі ведемо перемовини з міжнародними партнерами про технічну та експерту допомогу в розробці нової редакції», – повідомив голова профільного комітету.

Ще одним важливим напрямком роботи є розробка законопроєкту про самоврядування медичних професій в Україні. Йдеться про те, щоб за прикладом країн ЄС частину повноважень МОЗ передати до медичної спільноти.

«Як продовження закону «Про громадське здоров’я» запланована деталізація його положень у законопроєктах про захист від інфекційних хвороб. А до початку 2025 року плануємо завершити реформу медико-соціальних експертних комісій – міністерство готує відповідний законопроєкт. Ще два проєкти закону стосується законодавчих змін у сферах ментального здоров’я та реабілітації», – підсумував Радуцький.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy