Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький розповів про план відбудови медичної інфраструктури

  • 517
Михайло Радуцький розповів про план відбудови медичної інфраструктури

Окремим розділом плану відновлення країни є відбудова системи охорони здоров’я, зокрема лікарень та амбулаторій. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

«У нас є чіткий план відновлення медзакладів. Ще до війни ми розробили план розвитку системи охорони здоров’я до 2030 року, тож він і став основою програми з відбудови», – пояснив голова профільного комітету.

За його словами, відбудова лікарень та амбулаторій передбачає три етапи.

«Перший – це короткостроковий варіант. Там, де лікарні повністю зруйновані, облаштують мобільні шпиталі або переобладнають вцілілі приміщення під надання медичної допомоги», – сказав Радуцький.

У середньостроковій перспективі передбачено будівництво модульних лікарень, це потребуватиме від 10 до 15 місяців. Такі споруди можна використовувати 5-10 років, поки не збудовані нові.

«У довгостроковій перспективі заплановано будівництво нових сучасних лікарень та амбулаторій, які відповідатимуть європейським нормам енергозбереження, оснащення та логістики відповідатимуть європейським стандартам. Кожна буде оснащена підземним паркінгом, який може використовувати як бомбосховище з усіма підведеними мережами для надання медичної допомоги», – розповів депутат.

Він констатував, що на все потрібні величезні кошти, втім міжнародні партнери обіцяють, що Україна матиме фінансову підтримку.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy