Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький розповів про нову Конституцію медицини та KPI для сімейних лікарів

  • 202
Михайло Радуцький розповів про нову Конституцію медицини та KPI для сімейних лікарів

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування може співпрацювати з Американським агентством з міжнародного розвитку (USAID) в питанні створення нової редакції так званої Конституції медицини – «Основ законодавства України про охорону здоров’я», а також запровадження оцінки роботи сімейних лікарів.

Про це розповів голова комітету, народний депутат «Слуги Народу» Михайло Радуцький під час зустрічі у Вашингтоні із заступником директора бюро з питань охорони здоров’я USAID Джеймсом Мелоні, спеціальним радником з питань відновлення України USAID Алексом Терським, співробітником відділу моніторингу та оцінки роботи в Україні Каєм Принтапом та іншими партнерами з USAID.

«На даний час наш Комітет працює над новою редакцією «Основ законодавства України про охорону здоров’я». Цей закон комплексно не переглядався з 1992 року. Зрозуміло, що з того часу багато чого змінилося, тому необхідно не вносити зміни до документа, а ухвалити його нову, сучасну редакцію. Це надважливий документ, який я називаю Конституцією медицини. Запропонував USAID приєднатися до розробки законопроєкту на експертному та технічному рівні», – зауважив Михайло Радуцький.

Окрім того, сказав голова комітету, сьогодні важливо запровадити оцінку роботи сімейних лікарів.

«На «первинці» особливу увагу потрібно приділяти профілактиці серцево-судинних захворювань. Саме сімейний лікар має періодично направляти на обстеження, до лікаря-спеціаліста, звертати увагу пацієнта на фактори ризику. Тому необхідно вводити KPI роботи сімейного лікаря, одним із показників якого буде саме профілактика серцево-судинних захворювань. Американські партнери висловили зацікавленість в тому, щоб допомогти Україні розробити критерії якості роботи лікарів «первинки», – пояснив народний депутат.

Нагадаємо, американське агентство з міжнародного розвитку (USAID) багато років надає Україні фінансову, експертну та технічну підтримку. Зокрема за напрямками запровадження Е-рецепту, оцінки медичних технологій (ОМТ), програми реімбурсації, боротьби з ВІЛ\СНІД та оновлення законодавства.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy