Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький розповів, як будуть співпрацювати медзаклади України та США: підписано меморандум

  • 192
Михайло Радуцький розповів, як будуть співпрацювати медзаклади України та США: підписано меморандум

У Вашингтоні підписані два меморандуми про медичне партнерство між американським та українськими закладами охорони здоров’я.

Про це повідомив голова медичного комітету, народний депутат «Слуги Народу» Михайло Радуцький.

Договори в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської про медичне побратимство підписали Massachusetts General Hospital та «Родинний медичний центр родинного здоров’я» Дніпропетровщини, а також Massachusetts General Hospital з Національною дитячою спеціалізованою лікарнею «Охматдит».

«Гордий тим, що був одним із ініціатором втілення ідеї підписання подібних меморандумів. Перебуваючи у Вашингтоні у складі української делегації, з американськими колегами фіналізували домовленості щодо підписання договорів», – сказав він.

Медичне партнерство передбачає безпосереднє співробітництво між українськими та іноземними медзакладами, підтримку, допомогу у наданні якісних послуг.

Нагадаємо, що в межах Третього саміту перших леді та джентльменів саміту було підписано 25 угод про медичне партнерство.

«Massachusetts General Hospital входить до переліку найкращих медичних закладів світу. В тому числі в американських медиків є унікальні напрацювання у сфері родинного здоров’я та лікуванні дітей. Тож очікую на продуктивну співпрацю між закладами», – зазначив Михайло Радуцький.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy