Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький: реформування системи крові – один із пріоритетів роботи медичного комітету парламенту

  • 64
Михайло Радуцький: реформування системи крові – один із пріоритетів роботи медичного комітету парламенту

Наважитися здати кров один раз — вже великий вчинок, а здавати кров регулярно — велика місія. На цьому наголосив голова Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Михайло Радуцький на церемонії нагородження національної громадської організації ДонорUA AWARDS 2024, яка традиційно відбувається напередодні Всесвітнього дня донора (14 травня).

«За донорський рік (між днями донора крові минулого й цього року) лави донорів поповнили понад 50 тисяч людей, адже саме стільки нових реєстрацій з’явилося на платформі ДонорUA. Така кількість нових донорів вкрай важлива, враховуючи варварські обстріли ворогом житлових кварталів та поранення наших військових на фронті», – зазначив Михайло Радуцький.

Парламентар наголосив на тому, що реформування системи крові – один із пріоритетів роботи медичного комітету та зобов’язання України відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС.

«У 2020 році Верховна Рада ухвалила закон нашого комітету «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові». Цей закон передбачає приведення галузі до європейських стандартів, в тому числі заміну застарілого обладнання, посилення контролю за якістю крові, відродження безоплатного донорства. Низький уклін людям, які багато років на постійній основі здають кров. Упевнений, що армія донорів в нашій країні буде лише збільшуватися», – резюмував Михайло Радуцький.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy