Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький: Пропонуємо заборонити ввезення та продаж ліків, вироблених у росії та Білорусі

  • 786
Михайло Радуцький: Пропонуємо заборонити ввезення та продаж ліків, вироблених у росії та Білорусі

Народні депутати зареєструють законопроєкт, яким пропонується заборонити ввезення та продаж лікарських засобів, виробництво яких розташоване на території росії та Білорусі.

Про це повідомив очільник комітету з питань здоров’я нації, народний депутат від «Слуги Народу» Михайло Радуцький.

Зараз в Україні вже діє заборона на ввезення медичних препаратів із росії та Білорусі. Водночас через інші країни до нас можуть потрапити препарати, вироблені на російських підприємствах міжнародних фармацевтичних компаній. Депутати хочуть цьому запобігти, наголосив він.

«Наш законопроєкт вносить зміни до закону «Про лікарські засоби». Зокрема у державній реєстрації лікарського засобу може бути відмовлено у разі, якщо встановлено, що один або декілька етапів виробництва здійснювалось підприємствами, розташованими на території росії та Білорусі», – пояснив Михайло Радуцький.

Також законопроєкт передбачає, що Уряд отримує повноваження на період воєнного стану тимчасово зупинити експорт лікарських засобів у разі, якщо система охорони здоров’я не забезпечена такими препаратами у повному обсязі.

Очільник медичного комітету додав, що заборона є важливою з огляду на те, що Україна має бути прикладом санкційної політики для всіх наших партнерів.

«Будь-що з росії не можете потрапляти до цивілізованого світу. Крім того, запропоноване рішення – це сигнал міжнародним фармацевтичним компаніям, які продовжують працювати в росії. Ваша продукція стає токсичною та підпадає під заборону!»,

Комітет з питань здоров’я нації вже звертався до таких компаній із закликом вийти з російського ринку. Значна частина міжнародної «фарми» зупинила інвестиції, клінічні випробування у путінській росії, але все одно продовжила працювати «на крові», зазначив Михайло Радуцький. І запевнив, що депутати й надалі закликатимуть інші країни бойкотувати медичні товари компаній, які працюють у росії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy