Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький: Погоджувальна рада ВРУ – не місце для провокацій

  • 13201
Михайло Радуцький: Погоджувальна рада ВРУ – не місце для провокацій

Внаслідок позиції головуючого засідання погоджувальної ради перетворилось на політичну виставу одного актора.

Про це заявив очільник Комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький, коментуючи рішення голів парламентських комітетів залишити засідання погоджувальної ради. Таким чином вони висловили недовіру організації роботи Голови Верховної Ради та протест проти провокацій, влаштованих експрезидентом Петром Порошенком.

«Можливо, для вечірніх телевізійних ток-шоу формат бенефісу одного з політиків і є прийнятним. Але погоджувальна рада – це робочий орган, де ми збираємось для погодження порядку денного наступного пленарного тижня. Звісно, в таких умовах конструктивно планувати діяльність парламенту неможливо. Дякую колегам за одностайність та принциповість. Політичним лузерам не вдасться нав’язати власну гру нашій політичній силі», – наголосив Михайло Радуцький.

Очільник Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев підкреслив, що в історії, оприлюдненій журналістами в розслідуванні Pandora Papers, немає нічого, що стосувалося би періоду президентства Володимира Зеленського.

«Всі гроші, зароблені на цих компаніях, були зароблені до президентства. Це також дуже показово в цій ситуації. Я взагалі не радив би тим, хто зараз «хайпує» на цій темі, надто її розкручувати, бо можна вийти на самих себе», – констатував Данило Гетманцев.

Він також додав, що Володимир Зеленський вперше за часи незалежності почав реальну боротьбу проти звичної для всіх інших політиків олігархічної системи та за прозорість економічних процесів.

«Якраз Володимир Зеленський і його команда в січні 2020 року вперше за часи незалежності України проголосували за антиофшорний закон, що набуває чинності з 2022 року. Він покладе край використанню офшорних компаній будь-ким на території України», – зазначив Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy