Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький: На випадок блекауту в медичних закладах встановлено понад 11 тис. генераторів

  • 59
Михайло Радуцький: На випадок блекауту в медичних закладах встановлено понад 11 тис. генераторів

На випадок блекауту в медичних закладах встановлено понад 11 тис. генераторів для безперебійного електроживлення. Про це повідомив народний депутат «Слуги Народу», голова медичного комітету Михайло Радуцький.

«Наразі в кожному закладі, що законтрактований із НСЗУ, встановлені резервні джерела живлення. У разі відключень електроенергії генератори автоматично почнуть працювати. Це дозволить надавати медичні послуги пацієнтам безперервно», – зазначив Михайло Радуцький.

За його словами, на сьогодні понад 11 тис. генераторів встановлено в українських медзакладах, ще 60 лікарень мають сонячні станції з панелями.

«Днями обладнання було встановлено в Національному інституті раку. В роботу запущено 10 станцій енергопостачання, що працюють за принципом павербанків. Вони заряджаються від електроенергії в мережі і є автономними. Завдяки таким приладам в інституті до безперебійного живлення під’єднали сім операційних та шість реанімаційних залів, ургентну лабораторію, низькотемпературні камери для збереження генетичного матеріалу у дитячому відділенні та ключові низькотемпературні морозильні камери для зберігання препаратів крові у відділенні трансфузіології. Станції енергопостачання отримані за сприяння Мінцифри, МОЗ та благодійників», – поінформував Михайло Радуцький.

Очільник комітету додав, що частина лікарень мають власні свердловини, котельні на твердому паливі, сонячні панелі та станції Starlink.

«65 лікарень є повністю автономними щодо опалення, води та зв’язку. Також лікарні активно оснащують альтернативним та екологічним джерелом електроенергії – сонячними панелями та акумуляторами, які допомагатимуть медзакладам функціонувати за критичних ситуацій. Наразі понад 50 українських закладів охорони здоров’я мають сонячні станції з панелями», – резюмував Михайло Радуцький.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy